Zážitkové plavby

 

Máte-li rádi tematické výlety, zážitkové plavby jsou to pravé pro vás!

PLAVBA ZA PIRÁTSKÝM POKLADEM

PirátiJen těžko vymýšlíte výlet pro vaše děti? Cyklovýlet nebo ZOO už je nudí? Chcete jim dopřát něco netradičního a vzrušujícího zároveň? Doufáte, že výlet bude odměnou nejen pro vaše dítka ale i pro vás? A co takhle plavba za pirátským pokladem???

Připravíme pro vás pirátskou mapu, kterou můžete darovat k narozeninám, svátku či jako odměnu. Podle ní vyrazíte po stopách pirátského pokladu. Čeká Vás plavba po Chrudimce a poté i po Labi. Směr plavby určí podle mapy Vaše děti.

Malí piráti budou napjatě sledovat kilometrové znační na břehu. Jakmile objeví to správné, měli by zbystřit. Pirátský poklad nebude daleko! Při plavbě zpět mohou prozkoumat jeho obsah. Zábava a vzrušení pro děti, relaxace a pohoda pro rodiče.

 

 

 

ROMANTICKÁ PLAVBA S PIKNIKEM

Chcete vypnout a udělat si čas na svého partnera či partnerku? Zároveň relaxovat uprostřed přírody? A k tomu všemu si ještě užít plavbu na unikátní pětihvězdičkové lodi typu britský narrowboat, první svého druhu na českých vodách? Během dvou a půl hodinové plavby se zkušeným kapitánem budete moci zvolnit tempo a vychutnat si klid a pohodu říční plavby.

Romantická plavbaCílem je zátoka u malé obce Lukovna u Sezemic, kde už splavná hloubka Labe končí. Prohlédnete si upravené břehy Labe u množství chat podél břehů a užijete si šplouchání vlnek o příď. Svůj zážitek ještě umocníte lahůdkami z piknikového koše, které si můžete vychutnat pod otevřeným nebem nebo v pohodlí, uvnitř lodě, pokud by vám počasí nepřálo.