Narrowboat výlety po Labi

Náš narrowboat připlul do Pardubic!

Pokud chcete překvapit svou rodinu, přátele či obchodní partnery, rádi vám vystavíme dárkový certifikát na výletní plavbu dle vašich požadavků.

22.7.2016 připlul Swing Dancer na své kotviště na Chrudimce, v ulici U Mlýnů, v samotném centru Pardubic. Plavby pro veřejnost provozujeme od 1.4. do 31.10. na základě předchozích objednávek.

Kdo by v dnešním uspěchaném světě neocenil trochu relaxace? Zvolněte tempo a vychutnejte si klid a pohodu uprostřed přírody. Příjemné, tiché ševelení motoru, rychlost plavby taková, abyste dokázali vnímat, co se děje kolem vás, pohodlí a zázemí přímo na palubě. To vše nabízí unikátní loď Swing Dancer, typu narrowboat, první svého druhu na českých vodách.

Ať už si chcete vyzkoušet, jaká bude vaše dovolená na narrowboatu v Británii nebo si chcete užít dobrodružnou plavbu za pirátským pokladem či romantickou vyjížďku s piknikem, narrowboat SWING DANCER je tu pro vás!

 

TAK TROCHU JINÁ PLAVBA...

  • na lodi je kompletní zázemí a komfort

Loď je plně vybavená a dá se přirovnat ke komfortnímu apartmánu. Máte k dispozici „venkovní posezení“ na podélných lavičkách na přídi, pohodlné posezení uvnitř lodi, ale také hned dvě toalety a koupelny popř. po dohodě také lůžka v kaujtě.

 

  • loď se téměř nehoupe

Nemějte strach z nevolnosti nebo z houpání lodě při plavbě. Narrowboat má ploché, stabilní dno a je dobře vyvážený. V úvahu připadá pouze mírné pohupování v případě, že okolo propluje jiné plavidlo, což nebývá tak časté.

 

  • ochutnejte na palubě kulinářské speciality čtyřhvězdičkové restaurace

Kromě standardně nabízeného sortimentu teplých a studených nápojů si můžete požitek z plavby obohatit kulinářským zážitkem. Objednejte si menu dle vašich představ u specialistů ze čtyřhvězdičkové restaurace Fortna, se kterou úzce spolupracujeme. Pokrmy vám naservírujeme uvnitř lodi nebo formou pikniku pod otevřeným nebem na přídi.

Plavba na narrowboatu je úžasným zážitkem pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry

Zážitek si můžete obohatit kulinářskými specialitami z restaurantu Fortna

Swing Dancer zůstává ve všem věrný anglické tradici