Narrowboat třídy 6/8

Na lodi je k dispozici 6-8 lůžek.

goose planek

Detailní popis lodě: 21m dlouhá loď se zádí typu „semi traditional stern“. Tichý, vodou chlazený naftový motor s jednoduchým ovládáním. Boční dvířka. Instruktáž a plovací vesty jsou poskytovány na místě zdarma.

Interiér lodě: Plně dimenzované centrální vytápění radiátory. Teplá a studená tekoucí voda napájená z vlastní nádrže o objemu 900 litrů. Pitná voda prochází dvojí filtrací. 2KW generátor pro napájení spotřebičů na 240V a také zásuvek na lodi. (Pokud chcete využívat vlastní spotřebiče, je nutné zakoupit si předem adaptér – zásuvky ve Velké Británii mají jiné parametry než ty v České republice. Také vezměte, prosím, na vědomí, že veškerý provoz vlastních elektrických spotřebičů na lodi je plně na vlastní riziko.) V kajutách i jídelně je na podlaze koberec, k dispozici je na palubě i malý trezor.

Vybavení lodě: Rádio + CD přehrávač, barevný televizor a DVD přehrávač, vysoušeč vlasů, vysavač, zásuvka na 12V (jako v autě) pro nabíjení mobilních telefonů (kabel je nutné mít vlastní), set nepromokavého oblečení pro kormidelníka, deštník, 1 osuška střední velikosti pro každého člena posádky + 1 ručník na utření rukou na koupelnu, v ceně je také „uvítací balíček“, který obsahuje: 1 lahvičku mycího prostředku na nádobí, 1 žínku na nádobí, 1 utěrku, 1 hadr na podlahu, 1 roli toaletního papíru a pytel na odpadky.

Uspořádání lůžek: Kapacita až 8 lůžek, možnost výběru dvojlůžka nebo dvou jednolůžek v zadní a jedné z prostředních kabin, fixní dvojlůžko v druhé prostřední kabině, všechna s pérovými matracemi, a možnost rozkládacího lůžka v jídelně. (Uspořádání lůžek je nutné vybrat předem.) Lůžkoviny pro každého člena posádky, v případě delší plavby je další povlečení k dispozici na vyžádání.

Kuchyň: Plně vybavená kuchyňka se čtyřplotýnkovým plynovým vařičem, doplněným o gril a troubu, lednička, dřez s prostorem na okapání, pracovní desky a úložné prostory. Mikrovlnná trouba, toaster a kávovar na překapávanou kávu. Hrnce, náčiní na vaření, talíře a příbory, hrníčky atd. - vše v odpovídajícím počtu podle lůžek na lodi.

Koupelna: Dvě koupelny, v každé je umyvadlo, elektricky ovládaná splachovací toaleta, sedací vana/sprcha, zásuvka na 240V

Časy pronájmu: Nástup na loď je mezi 15:00 a 16:00, loď musí být vrácena v 9:00 (vyklizena do 9:30) v poslední den pronájmu.

Ceník: Pro zjištění orientační ceny pronájmu lodě na 1 týden klikněte zde.

třída Narrowboat 6/8

Kuchyňka

Jídelna

Kajuta