Zážitkové plavby

 

Máte-li rádi tematické výlety, zážitkové plavby jsou to pravé pro vás!

PLAVBA ZA PIRÁTSKÝM POKLADEM

PirátiVaše plavba začne na Chrudimce u Automatických mlýnů, kde kotví naše loď typu britský narrowboat, první svého druhu na českých vodách. Na palubě vás přivítá zkušený kapitán, předá dětem tajnou mapu a provede vás lodí. Malí piráti budou po vyplutí sledovat kilometrové značení na břehu. Jakmile objeví to správné, měli by zbystřit. Pirátský poklad nebude daleko!

Mapu můžete také darovat k narozeninám, svátku či jako odměnu. Poklad chystáme vždy na míru podle počtu a věku dětí.

Zážitek je vhodný pro děti všech věkových kategorií (menší děti popř. batolata mohou zůstat uvnitř lodi, na zemi je měkký koberec).

 

Cena plavby vč. pirátského pokladu v hodnotě 300,- Kč (cca 2 hodinová plavba): 2 500,- Kč
Max. kapacita: 8 osob

K REZERVACI stačí vyplnit tento krátký formulář.

 

ROMANTICKÁ PLAVBA S PIKNIKEM

Po příchodu k lodi Vás přivítá na palubě zkušený kapitán a provede vás lodí. Pak už můžete vyrazit na svou plavbu plnou pohody a relaxace.


Po proplutí krátkého úseku Chrudimky se vydáme proti proudu Labe. Při plavbě můžete sledovat hezké okolí, které v některých úsecích oživuje krásné panorama hradu Kunětická hora. Proplujete pod mostem v Kuněticích, minete místní hostinec. U obce Lukovna se loď otočí na svou zpáteční cestu.

Romantická plavba

Během cesty si můžete vybrat místo pro váš piknik. Ten si můžete rozložit v průběhu plavby u stolečku na přídi nebo uvnitř lodě, v případě nepříznivého počasí.

Obsah piknikového koše připraví tým kuchařů vyhlášeného restaurantu Fortna a nesmí v něm chybět lahev sektu. Cestou zpět si jen prohloubíte pocit klidu a pohody, se kterým budete odjíždět.

Cena plavby vč. piknikového koše pro 2 osoby (cca 2,5 hodinová plavba): 3 200,- Kč
Max. kapacita: 8 osob

K REZERVACI stačí vyplnit tento krátký formulář.