Foto #1
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5

O nás

Když jsme v roce 2001 poprvé vyráželi do Velké Británie, netušili jsme, že se narrowboaty stanou naší vášní. První plavba pro nás byla vzrušující, dobrodružná, ale zároveň plná pohody a relaxace. Jak nečekaná kombinace!

Od té doby se do Velké Británie vracíme pravidelně. Síť více jak 2000 mil vodních cest nás stále něčím novým překvapuje a udivuje. I když se krajina a kulisy mění, každá nová plavba má podobnou opojnou příchuť jako ta první.

Británie je ovšem přeci jen trochu daleko a tak jsme se rozhodli dovézt si trochu té atmosféry sem k nám, do České republiky. 2.8.2013 byl spuštěn na vodu v Týnci nad Labem náš vlastní narrowboat jménem SWING DANCER. V roce 2016 jsme loď přesunuli do Pardubic a narrowboat nyní najdete na novém kotvišti na Chrudimce u Automatických mlýnů v ulici U Mlýnů blízko mostu přes Chrudimku. Více detailů naleznete zde.

U narrowboatů platí rčení: „To se nedá vyprávět, to se musí zažít!“ Budeme rádi, pokud vám tento neopakovatelný zážitek budeme moci zprostředkovat právě my – ať už přímo ve Velké Británii nebo u nás, na Chrudimce a Labi. Věřte, stojí to za to!