Foto #1
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5

Narrowboat v Británii

ČINNOST UKONČENA K 28.2.2021.

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Síť vodních kanálů ve Velké Británii vám dá zapomenout na každodenní shon. Váš život se zpomalí a vy tak budete vnímat klid a pohodu anglického venkova, objevovat živou historii vesnic a městeček a ochutnáte dobrodružství jako kapitáni na své vlastní lodi.

Můžete poznávat nová místa a přitom mít veškeré pohodlí a komfort neustále po ruce. To je dovolená v Británii na narrowboat!

Narrowboat je příjemným koktejlem relaxace, přírody a 200 let staré historie.

Více informací »

Narrowboat výlety po Labi

ČINNOST UKONČENA K 28.2.2021.

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Narrowboaty už nejsou výsadou pouze britských vodních cest. První narrowboat v České republice, jménem SWING DANCER, byl v r. 2013 spuštěn na Labe v Týnci nad Labem. Od čevence 2016 loď kotví v Pardubicích na pravém břehu Chrudimky u Automatických mlýnů

Chcete si vyzkoušet plavbu „nanečisto“ pro vaši plánovanou dovolenou v Británii nebo si chcete užít netradiční výletní plavbu s přáteli či rodinou? A co takhle kulinářské speciality šéfkuchaře restaurantu Fortna přímo na palubě?

Zpomalte na chvíli a vychutnejte si příjemnou pohodu při plavbě na našem narrowboatu.

Více informací »

Aktuality

Ukončení činnosti

28.2.2021

S velkou lítostí musíme oznámit, že po 8 letech provozu prvního českého narrowboatu v ČR jsme nuceni ukončit činnost k 28.2.2021. Bohužel nám Povodí Labe neprodloužilo nájemní smlouvu na kotviště a nebyla možnost loď přemístit na nějaké alternativní kotviště.
 
Platné poukazy od...

Ukončení plavební sezóny a poděkování

14.11.2017

Važení přátelé plavby. Tuto neděli 12.11. 2017 jsme ukončli úspěšnou plavební sezónu 2017. Děkujeme všem, kteří se s námi v tomto roce plavili za příznivé ohlasy. Přejeme Vám, našim příznivcům, pohodový zbytek roku a úspěšný vstup do roku 2018. Pokud uvažujete o plavbě na kanálech v Anglii, je...

Dokončené molo s pohodlným nástupním můstkem

2.12.2016

Sice to trvalo, ale konečně Vám můžeme představit kompletně dokončené molo s pohodlným nástupním můstkem. Věříme, že nový můstek přispěje k pohodovému zážitku při výletní plavbě v Pardubicích a okolí.

Plavby pro veřejnost

2.8.2016

Vážení přátelé,
přijímáme rezervace na plavby naší lodí "SWING DANCER". Podrobnosti najdete na našich stránkách. Pro rezervace doporučujeme použít e-mail info@mojelode.cz. Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na tel. 775 960 502.
Vaši Marie a Milan Zavadilovi